Skupinový koučink

Co vás čeká?

Vzhledem k dotazům, které jsem dostala na další osobní růst pro členky programu Bohyně lásky, jsem se rozhodla otevřít skupinový koučink v lednu roku 2018.

Koučink bude probíhat obdobně jako individuální koučink, s tím rozdílem, že vás bude na telefonu více a tedy se budete moci podělit o své "problémy", které budeme společně řešit. 

Kdo se mnou absolvoval individuální koučink ví, že se dopředu nepřipravuji a koučuji v daném okamžiku. Skupinové kurzy budou podobně laděné, akorát vás bude víc.

V tuto chvíli nabízím tento kurz pouze pro 5 z vás. Pokud by byl zájem větší, vypíši kurz další, chci, aby byl čas a prostor pro každou z vás. Na přesném čase se domluvíme až podle žen, které se v dané skupince sejdou. Kurz zahájíme v lednu, v pondělí 8.1.2018 v odpoledních či večerních hodinách, tedy od 16h výše.

Kurz bude probíhat: 8.1., 15.1., 22.1. a pak až 5.2.2018

V nabídce najdete také možnost zakoupení zlevněného individuálního koučinku se mnou. 4týdenní koučink nabízím za 11 000Kč, pro vás jej pouze ke skupinovému koučinku nabízím v akci za 8 000Kč. Je to možnost, ne nutnost.

Těším se na některé z vás, které potřebují dočistit své vnitřní problémy a nechtějí na tu práci být samy.

 • Skupinový koučink na míru
  Budeme řešit Vaše současné "problémy" a strachy, ale i to, co Vás trápí možná řadu let.
 • Zrcadlový efekt
  Díky zrcadlovému efektu se budou hojit rány a bolesti i Vašich kolegyň. Dominový efekt zde má také svoji roli, úspěch jedné se automaticky přesune na ostatní členky skupiny.
 • Možnost vyzkoušet si indivuduální koučink
  Zísáte možnost pocítit změnu, kterou cítí lidé během individuálních koučinků, akorát za zlomek ceny.
 • Nastartujete svůj organismus na nový rok plný změn
  Nový rok přináší hodně cílů a předsevzetí, jen ti, kteří je dobře nastartují mají šanci, aby se jejich prání splnila. Ve skupině je síla a Vaše kolegyně Vás podpoří stejně tak jako já.

Reference:

Ako to už býva, na Evu som natrafila "náhodou":) A som za tú "náhodu" nesmierne vďačná, pretože zmenila môj život, to ako sa na život pozerám a hlavne to, ako som ho začala žit! Vďaka Evinmu múdremu vedeniu počas individuálnych koučingov som prežila niekoľko bolestivých a veľa krásnych AHA momentov. A zamilovala som sa, tento krát naplno a bez výhrad - zamilovala som sa do seba, do svojich dokonalých nedokonalostí, do krásnej ženskej energie, ktorú máme každá v sebe. Otvorila som sa životu, sebe samej, svojmu okoliu a konečne som sa prestala báť vyjadrovať seba a svoje skutočné pocity. Toho, čo som prežila, pochopila a prijala počas individuálnych hodín s Evou je veľmi veľa, je nemožné vtesnať to na pár riadkov. Boli aj slzy, aj smiech. A bolo tu úžasné, všetko! Ďakujem Eva za to, že ste mi pomohli pochopiť, čo ma brzdí, ukázali ste mi, ako sa spojiť so sebou, nájsť svoju vnútornú silu a tvorivú energiu a hlavne zmeniť môj vzťah k sebe samej. Je mi krásne a všimlo si to aj moje okolie, vraj som opeknela...:))))!
Liv, Slovensko
Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat Evě za to, že se mé sny mění ve skutečnost. Je to příjemná žena, která dělá svou práci s láskou a oceňuji její přístup. Dokázala se vžít do mé situace a vybrala vhodné cvičení k danému tématu. Nejsou to žádná kouzla, ale hravá cvičení a řízené vizualizace, které změnily mé myšlení a návyky. Stačí si najít každý den pár minut na sebe a výsledky jsou znát,chce to jen vydržet. Nejlepší na tom je, že už po první hodině koučinku se mi dostavila radost ze života a to byl začátek všeho, začal jsem potkávat podobně naladěné lidi a každým další cvičením se vše začalo nabalovat jakoby samo. Ještě jednou děkuji a za sebe mohu jen doporučit.
Vašek, Praha
Milá Evo, velmi Vám děkuji, za těch pár měsíců, které jste se mnou strávila. Vedla a ukazovala¨, jak na sobě pracovat a jak si pomoci v těžších životních situacích. Nejdůležitější bylo umět odpouštět a milovat především samu sebe. Být ženou a být na sebe hrdá! To považuji za základ všeho. Cítím se uvolněnější a klidnější. Když se někdy necítím dobře , tak si udělám jedno z cvičení, které jste mě naučila nebo si zamedituji a je mi mnohem lépe a znovu Jsem – Sebevědomá žena. Všem ženám přeji, aby znovu nalezly sebe, svoji podstatu! Děkuji, že jste a děláte krásnou práci. Pěkné dny, Lada
Lada

Možnost vstoupit do kurzu skončí za:

nebo do obsazení kurzu!